Hakkımızda

Teknik Kompresör olarak vidalı kompresör, pistonlu kompresör, hava kurutucu, kompresör bakımı, kompresör arıza çözümü konularında 2005 yılından beri sektörde faaliyet göstermekteyiz. Firma çalışanları olarak farklı firmalarda yıllarca hizmet verdikten sonra 2010 yılında Teknik Kompresör çatısı altında birleştik.

Kompresör servisi ve bakımları konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için buradayız. Kompresör bakımı ve servisi konularında uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere kompresör bakımı, kompresör arıza onarımı konularında bizlere her an ulaşabilir, dilerseniz kompresör fiyatları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hep vurguladığımız saha analizi ve ihtiyaç doğrultusunda satış konusunda işletmenizin gereksinimlerine göre yapacağımız keşif sonrasında dilerseniz 0 dilerseniz ise 2. el olarak kompresör teminini firmamız bünyesinde yapabilmekteyiz.

kompresör bakımı kompresör bakımı Hakkımızda hakkimizda kompresor bakimi 300x225

Kompresör dışında hava kurutucu konusunda eğitim almış personellerimiz ile, hava kurutucularınızın periyodik bakımlarını ve oluşan arızalarını yine çözülebilecek en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyor, işinizin aksamasının önüne geçiyoruz. Yine dilerseniz ihtiyaca uygun olan 2. el ya da 0 hava kurutucu teminini firmamız bünyesinde yapabilmekteyiz.

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, Kompresörlerinizin arıza yaptığı taktirde zamanınızın kayıp olacağının da farkındayız. Bu sebeple arızalarınızı en hızlı şekilde tespit ederek çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz.

Başlıca faaliyet alanlarımız;

Kompresör Bakımı

Kompresörlerinizin bakımlarını periyodik olarak yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz, kompresör bakımı konusunda bizimle 7 gün 24 saat destek alabileceğiniz uzman kadromuz ile yapmaktayız.

Kompresör Arıza Onarımı

Kompresörlerinizdeki periyodik bakımların dışında kalan arızalarda yine uzman kadromuz ile 7/24 destek ve servis hizmetimiz bulunmaktadır.

0 Kompresör Temini

İhtiyacınıza en uygun şekilde yapılan analiz ve saha tespiti sonrasında ihtiyacınıza uygun vidalı / pistonlu kompresörlerinizi 0 olarak temin edebilmekteyiz.

İkinci El Kompresör Temini

İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak olan maliyet ve verimlilik açısından ihtiyacı karşılayacak olan ikinci el kompresörleri vidalı/pistonlu 2. el olarak temin edebilmekteyiz.